Barnvagn

Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BARNVAGN, 1900-talets början, flätad korg, delvis bemålad metall, svarvat handtag, längd 111 cm

Slitage, avlutad

474218

2017-07-17