David Söderholm akvarell

David Söderholm akvarell
David Söderholm akvarell
David Söderholm akvarell
David Söderholm akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 800 SEK

DAVID SÖDERHOLM (1883-1961): ABB-tornet i Västerås, signerad David Söderholm, akvarell, ca 60x44 cm

474220

2017-07-16