Relief Lisa Larsson sommar

Relief Lisa Larsson sommar
Relief Lisa Larsson sommar
Relief Lisa Larsson sommar
Relief Lisa Larsson sommar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LISA LARSON, "Tuppfågel", relief, Gustavsberg, stengods, polykromt glaserad signerad Lisa L, ca 27x29 cm

Tillverkningsdefekt över mittenblad, samt smärre nötningsnagg

474229

2017-07-17