Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
NANNA DITZEL, armband, sterlingsilver, 1950-tal, formgivet av Nanna Ditzel, stämplat "NJD Sterling Denmark Georg Jensen 124", längd 20 cm, vikt ca 62 g
Ytrepor
474264
2017-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här