Adelsteen Normann oljemålning sommar

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ADELSTEEN NORMANN (Norge, 1848-1918): Skepp på öppet hav, signerad och daterad -97, olja på duk, ca 62x95 cm

474267

2017-07-16