Bokskåp i nyrenässans

Bokskåp i nyrenässans
Bokskåp i nyrenässans
Bokskåp i nyrenässans
Bokskåp i nyrenässans
Bokskåp i nyrenässans
Bokskåp i nyrenässans
Bokskåp i nyrenässans
Bokskåp i nyrenässans
Bokskåp i nyrenässans
Bokskåp i nyrenässans

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, 2 delat, nyrenässans, 1800-talets slut, fanérad mahogny, blindträ i furu, invändigt med 4 hyllplan, beslag i mässing, krön med träskuren dekor, höjd 242, 96x54 cm

Fanérskador och bruksslitge, smärre stötskador

474273

2017-07-16