Saltkar Norlin Malmö 1797

Saltkar Norlin Malmö 1797
Saltkar Norlin Malmö 1797
Saltkar Norlin Malmö 1797
Saltkar Norlin Malmö 1797
Saltkar Norlin Malmö 1797
Saltkar Norlin Malmö 1797
Saltkar Norlin Malmö 1797
Saltkar Norlin Malmö 1797
Saltkar Norlin Malmö 1797
Saltkar Norlin Malmö 1797

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

SALTKAR, ett par, silver, Petter Norlin, Malmö 1797, blå glasinsats, höjd 8 cm, vikt 105 gram

En hänkel med lagning, insatser med nagg

474286

2017-07-28