Klubbat för:
3 200 SEK
3 000 SEK
SALTKAR, ett par, silver, Petter Norlin, Malmö 1797, blå glasinsats, höjd 8 cm, vikt 105 gram
En hänkel med lagning, insatser med nagg
474286
2017-07-28