Sven Holm oljemålning

Sven Holm oljemålning
Sven Holm oljemålning
Sven Holm oljemålning
Sven Holm oljemålning
Sven Holm oljemålning
Sven Holm oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN HOLM (född 1934): "Vintersol", signerad Sven Holm, olja på duk, daterad a tergo 1988, 72x97 cm

474288

2017-07-16