Saltstolar Moskva silver 1800-tal

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SALTSTOLAR, 2 st., silver, Moskva 1869-1871, olika mästare, delvis förgyllda, vikt 201 gram

474312

2017-07-28