Märta Måås Fjetterström rya

Märta Måås Fjetterström rya
Märta Måås Fjetterström rya
Märta Måås Fjetterström rya
Märta Måås Fjetterström rya
Märta Måås Fjetterström rya
Märta Måås Fjetterström rya

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

MÄRTA MÅÅS FJETTERSTRÖM, rya, "Röda slingan", signerad MMF, ca 185 x 128 cm

kraftigt slitage

474324

2017-07-17