Vaser patinerad metall

Vaser patinerad metall
Vaser patinerad metall
Vaser patinerad metall
Vaser patinerad metall
Vaser patinerad metall
Vaser patinerad metall
Vaser patinerad metall
Vaser patinerad metall
Vaser patinerad metall
Vaser patinerad metall

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, 2 st, troligtvis Kina, omkring 1900, patinerad och förgylld, metall, reliefdekor med blommor på grenar, sigillmärke i botten, höjd 17,5 cm

Bruksslitage

474326

2017-07-16