Skrin läderklätt Kina

Skrin läderklätt Kina
Skrin läderklätt Kina
Skrin läderklätt Kina
Skrin läderklätt Kina
Skrin läderklätt Kina
Skrin läderklätt Kina
Skrin läderklätt Kina
Skrin läderklätt Kina

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HUVUDKUDDE / SKRIN, Kina, tidigt 1900-tal, läderklätt, förgylld dekor med musicerande barn, höjd 13,5, 34x14 cm

474328

2017-07-16