Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKED, sk brännvinssked, silver, 1600-tal, ej identifierade stämplar, åldermansranka, plant konturerat skaft med kerubknopp, ovalt blad med graverad dekor, längd 13 cm, vikt 35 gram
474329
2017-07-28
Gör en kostnadsfri värdering här