Manne Hallengren oljemålning

Manne Hallengren oljemålning
Manne Hallengren oljemålning
Manne Hallengren oljemålning
Manne Hallengren oljemålning
Manne Hallengren oljemålning
Manne Hallengren oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MANNE HALLENGREN (1875-1951): "Sensommarlandskap med stuga vid sjö, signerad M Hallengren, olja på duk, ca 65x100 cm

474352

2017-07-17