Erik Jensen oljemålning

Erik Jensen oljemålning
Erik Jensen oljemålning
Erik Jensen oljemålning
Erik Jensen oljemålning
Erik Jensen oljemålning
Erik Jensen oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK JENSEN (Danmark, 1883-1974): Läsande dam, monogramsignerad och daterad 25, olja på duk, ca 78x95,5 cm

Märken, liten dukskada

474372

2017-07-18