Adriano Bonifazi oljemålning
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ADRIANO BONIFAZI (1858-1914): Man och djur vid eldhärd, signerad, bär på baksidan påskrift med konstnärens namn samt årtalet 1886, olja på pannå,
ca 24x18 cm
.
Smärre slitage, pannå med mindre spricka
474373
2017-07-18