Bohkylla från R.O.O.M
2017-07-18
474389
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BOKHYLLOR, 2 st., fanérade i valnöt, skjutdörrar med glas, inredda med totalt 8 hyllplan, från R.O.O.M, höjd ca 92, 180x42 cm
En bokhylla med 2 genomgående sladdhål uttagna i bakstycket, smärre fanérskador, repor