Antonia Saura färglitografi

Antonia Saura färglitografi
Antonia Saura färglitografi

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANTONIO SAURA (Spanien, 1930-2001): Figurkomposition, signerad Saura, 111/140, färglitografi, bladmått ca 64,5x50 cm

Ej examinerad ur ram

474406

2017-07-18