Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANTONI TAPIES (1923-2012): "Nocturne matina", 1970
signerad, 23/100, litografi med handkolorering, ca 51x67 cm
Ej examinerad ur ram
474414
2017-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här