Antoni Tapies litografi med handkolorering

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANTONI TAPIES (1923-2012): "Nocturne matina", 1970
signerad, 23/100, litografi med handkolorering, ca 51x67 cm

Ej examinerad ur ram

474414

2017-07-18