Mårten Glauman oljemålning

Mårten Glauman oljemålning
Mårten Glauman oljemålning
Mårten Glauman oljemålning
Mårten Glauman oljemålning
Mårten Glauman oljemålning
Mårten Glauman oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MÅRTEN GLAUMANN (född 1951): Komposition, signerad och daterad MG 94, olja på duk, ca 50x60 cm

PROVENIENS: Galleri Svenska bilder

474417

2017-07-18