Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MÅRTEN GLAUMANN (född 1951): Komposition, signerad och daterad MG 94, olja på duk, ca 50x60 cm
PROVENIENS: Galleri Svenska bilder
474417
2017-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här