Carl Malmsten Skedblad stolar sommar

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Skedblad", stolar, 1 par, brunlaserad massiv furu, formgivna 1931, brännmärkta med CM-monogrammet, höjd ca 90, sitthöjd 44 cm

Slitage, märken/repor, något ostadiga

474420

2017-07-18