Ljusstakar 1700-tal Frankrike

Ljusstakar 1700-tal Frankrike
Ljusstakar 1700-tal Frankrike
Ljusstakar 1700-tal Frankrike
Ljusstakar 1700-tal Frankrike
Ljusstakar 1700-tal Frankrike
Ljusstakar 1700-tal Frankrike
Ljusstakar 1700-tal Frankrike
Ljusstakar 1700-tal Frankrike
Ljusstakar 1700-tal Frankrike
Ljusstakar 1700-tal Frankrike

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1700-talets slut, Frankrike, brännförgylld brons, kolonn i svart marmor, ljushållare uppburen av puttis, höjd ca 40 cm

Senare ljusmanchetter

474422

2017-07-18