Jurgen von Konow Oljemålning

Jurgen von Konow Oljemålning
Jurgen von Konow Oljemålning
Jurgen von Konow Oljemålning
Jurgen von Konow Oljemålning
Jurgen von Konow Oljemålning
Jurgen von Konow Oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JURGEN VON KONOW (1914-1959): Sardinfiskare, signerad och daterad Konow Altea 1950, olja på duk, ca 54x73 cm

474423

2017-07-18