Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS NORRMAN (1915-1979): "Toilette"´, signerad Lars Norrman, olja på duk, ca 53x73 cm
474437
2017-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här