Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSFOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, empirestil, mässing, förgylld brons, behållare med slipad dekor, höjd ca 36 cm
En fot något skev
474438
2017-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här