Bordsfotogenlampa empirestil sommar

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSFOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, empirestil, mässing, förgylld brons, behållare med slipad dekor, höjd ca 36 cm

En fot något skev

474438

2017-07-18