Spegel med konsolbord rokokostil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL med konsolbord samt stenskiva, 1900-talets andra hälft, rokokostil, förgylld och bronserad dekor, konsolens höjd ca 62, spegelns höjd 144x52 cm

konsol med dekorsprickor

474444

2017-07-18