Trädgårdsstolar sommar

Trädgårdsstolar sommar
Trädgårdsstolar sommar
Trädgårdsstolar sommar
Trädgårdsstolar sommar
Trädgårdsstolar sommar
Trädgårdsstolar sommar
Trädgårdsstolar sommar
Trädgårdsstolar sommar
Trädgårdsstolar sommar
Trädgårdsstolar sommar
Trädgårdsstolar sommar
Trädgårdsstolar sommar
Trädgårdsstolar sommar
Trädgårdsstolar sommar
Trädgårdsstolar sommar
Trädgårdsstolar sommar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 1 par, 1930/40-tal, bemålat stål samt oljat trä, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, rost

474446

2017-07-18