Fiskkittel stekpanna ugnsform koppar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FISKKITTEL, med insats, STEKPANNA, UGNSFORM, koppar, 1900-tal, handtag i mässing, fiskkittelns längd ca 48 cm

Bruksslitage

474448

2017-07-18