Klubbat för:
4 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
PERUKVASER, 2 st., porslin, Kina, 1900-tal,
runda med polykrom dekor av antikviteter respektive häger, höjd ca 28,5 cm.
Zustandsbeschreibung
Åldersrelaterat slitage
474469
2017-07-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner