Tallrikar 1700-tal Kina

Tallrikar 1700-tal Kina
Tallrikar 1700-tal Kina
Tallrikar 1700-tal Kina
Tallrikar 1700-tal Kina
Tallrikar 1700-tal Kina
Tallrikar 1700-tal Kina
Tallrikar 1700-tal Kina
Tallrikar 1700-tal Kina
Tallrikar 1700-tal Kina
Tallrikar 1700-tal Kina
Tallrikar 1700-tal Kina
Tallrikar 1700-tal Kina

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIKAR, 2+2, porslin, Kina, 1700-tal, famille rose, varierande dekor av blommor i emaljfärger, diameter ca 22,5-23 cm

Lagningar, nagg

474472

2017-07-18