Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SOFFA, 1960/70-tal, teak, lösa dunplymåer klädda i randigt tyg, längd 201,5, sitthöjd ca 43 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
474483
2017-07-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner