Rottinggrupp sommar

Rottinggrupp sommar
Rottinggrupp sommar
Rottinggrupp sommar
Rottinggrupp sommar
Rottinggrupp sommar
Rottinggrupp sommar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VERANDAGRUPP, rotting, 1900-talets andra hälft, karmstol samt soffbord, höjd bord ca 60, diameter 70 cm

Visst slitage

474485

2017-07-18