Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KOPPARHINK med lock, 1900-talets första hälft, förtent insida, krokar, kedja och bärhandtag i förzinkat järn, höjd ca 41, diameter 41 cm
Slitage, lock med buckla
474505
2017-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här