Kopparhink med lock

Kopparhink med lock
Kopparhink med lock
Kopparhink med lock
Kopparhink med lock
Kopparhink med lock
Kopparhink med lock

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KOPPARHINK med lock, 1900-talets första hälft, förtent insida, krokar, kedja och bärhandtag i förzinkat järn, höjd ca 41, diameter 41 cm

Slitage, lock med buckla

474505

2017-07-18