Lisbeth Lindqvist Forsberg oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LISBETH LINDQVIST FORSBERG (född 1930): "Fönstret", signerad Lisbeth LFg, olja på duk, ca 73,5x55 cm

474509

2017-07-19