Leif Jacobsson oljemålning

Leif Jacobsson oljemålning
Leif Jacobsson oljemålning
Leif Jacobsson oljemålning
Leif Jacobsson oljemålning
Leif Jacobsson oljemålning
Leif Jacobsson oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEIF JACOBSSON (född 1959): Figurscen, signerad och daterad 1984, olja på duk, ca 140x126 cm

Duken behöver spännas

474510

2017-07-19