Armringar, kedjor hängen silver

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ARMRINGAR, 3 st, en stämplad Ateljé Biéth, Stockholm 1978, HÄNGEN 2 st, HALSKEDJOR, 9 st, ARMBAND, silver, vikt ca 155 g

Slitage

474525

2017-07-24