Skåp gustaviansk stil
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, fanérat i björk, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, draghandtag i mässing, inredning med hyllplan, överdel med vitrin, höjd ca 199, 120x63 cm, nycklar finns
Ytslitage, nycklar finns att avähmta vid Utlämningen
474546
2017-07-19