Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HÄST OCH VAGN, 1920-30-tal, möjligen Gemla, bemålat, delvis skulpterat trä, seldon i läder, total längd ca 70 cm
Smärre/obetydliga skador, vagnen med spricka
474551
2017-07-19
Gör en kostnadsfri värdering här