Hästekipage möjligen Gemla

Hästekipage möjligen Gemla
Hästekipage möjligen Gemla
Hästekipage möjligen Gemla
Hästekipage möjligen Gemla
Hästekipage möjligen Gemla
Hästekipage möjligen Gemla
Hästekipage möjligen Gemla
Hästekipage möjligen Gemla

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HÄST OCH VAGN, 1920-30-tal, möjligen Gemla, bemålat, delvis skulpterat trä, seldon i läder, total längd ca 70 cm

Smärre/obetydliga skador, vagnen med spricka

474551

2017-07-19