Sideboard teak
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, teak, 1900-talets mitt, tillverkat för Oscar Edvin Eklund, dörrar med bakomvarande hyllinredning samt lådor, höjd ca 100, 150x45 cm
Bruksslitage, repor, fläckar, nyckel saknas
474572
2017-07-19