Sideboard teak

Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, teak, 1900-talets mitt, tillverkat för Oscar Edvin Eklund, dörrar med bakomvarande hyllinredning samt lådor, höjd ca 100, 150x45 cm

Bruksslitage, repor, fläckar, nyckel saknas

474572

2017-07-19