Karl Levin Hollberg Trärelief

Karl Levin Hollberg Trärelief
Karl Levin Hollberg Trärelief
Karl Levin Hollberg Trärelief
Karl Levin Hollberg Trärelief

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL LEVIN HOLLBERG (1900-tal), efter John Bauer: Troll, signerad och daterad Hollberg 55, relief i bemålat trä, ca 40x50 cm

474588

2017-07-19