Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, "Minerva", soffbord, teak samt flätad skiva, France Daverkosen, Danmark, brickmärkt, höjd ca 63, 77x77 cm

Visst slitage, rotting med smärre skador

474592

2017-07-19