Barstol

Barstol
Barstol
Barstol
Barstol
Barstol
Barstol
Barstol
Barstol
Barstol
Barstol

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

Barstol, stål, 1980-tal, postmodern, förkromade detaljer samt genombruten sits, sitthöjd ca 71 cm

Smärre slitage

474593

2017-07-19