Takarmatur 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

1 000 EUR

TAKLAMPA, aluminium och lackerad plåt, 1900-talets andra hälft, höjd ca 45 cm

Bruksslitage

474633

2017-07-19