Bo Notini vägglampor

Bo Notini vägglampor
Bo Notini vägglampor
Bo Notini vägglampor
Bo Notini vägglampor
Bo Notini vägglampor
Bo Notini vägglampor
Bo Notini vägglampor
Bo Notini vägglampor

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BO NOTINI, vägglampor, 1 par, Glössner & Co., 1940-tal, kupor i klarglas, med blästrad dekor av figurer, höjd ca 35 cm

Visst slitage

474656

2017-07-19