Sven Holm oljemålning

Sven Holm oljemålning
Sven Holm oljemålning
Sven Holm oljemålning
Sven Holm oljemålning
Sven Holm oljemålning
Sven Holm oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN HOLM (född 1934): "Ärholmen", signerad och daterad Sven Holm 1987, olja på duk, ca 81x96 cm

474662

2017-07-19