Trumma Tibet

Trumma Tibet
Trumma Tibet
Trumma Tibet
Trumma Tibet
Trumma Tibet
Trumma Tibet
Trumma Tibet
Trumma Tibet
Trumma Tibet
Trumma Tibet

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRUMMA / SIDOBORD, Tibet, 19/2000-tal, bemålat trä samt skinn, trummpinnar skurna i trä medföljer, höjd ca 75, diameter 65 cm

Smärre slitage

474665

2017-07-19