Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRUMMA / SIDOBORD, Tibet, 19/2000-tal, bemålat trä samt skinn, trummpinnar skurna i trä medföljer, höjd ca 75, diameter 65 cm
Smärre slitage
474665
2017-07-19
Gör en kostnadsfri värdering här