Margaret Sellmark oljemålning
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MARGARET SELLMARK (född 1938): Gata i Stockholm, signerad, olja på duk, ca 48x70 cm
Kuntoraportti
474667
Päivämäärä:
2017-07-19