Margaret Sellmark oljemålning

Margaret Sellmark oljemålning
Margaret Sellmark oljemålning
Margaret Sellmark oljemålning
Margaret Sellmark oljemålning
Margaret Sellmark oljemålning
Margaret Sellmark oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

MARGARET SELLMARK (född 1938): Gata i Stockholm, signerad, olja på duk, ca 48x70 cm

Kuntoraportti

474667

Päivämäärä:

2017-07-19