Dosor fodral etui

Dosor fodral etui
Dosor fodral etui
Dosor fodral etui
Dosor fodral etui
Dosor fodral etui
Dosor fodral etui
Dosor fodral etui
Dosor fodral etui
Dosor fodral etui
Dosor fodral etui
Dosor fodral etui
Dosor fodral etui
Dosor fodral etui
Dosor fodral etui
Dosor fodral etui
Dosor fodral etui

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOSOR, 2 st, silver, DOSA, förgyllt silver, niellodekor, stämplad Johan Blom(verksam 1856-1896) Kristianstad 1886, FODRAL, CIGARETTETUI, PINCETT, silver, total vikt ca 195 g

Slitage

474686

2017-07-20