Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOSOR, 2 st, silver, DOSA, förgyllt silver, niellodekor, stämplad Johan Blom(verksam 1856-1896) Kristianstad 1886, FODRAL, CIGARETTETUI, PINCETT, silver, total vikt ca 195 g
Slitage
474686
2017-07-20
Gör en kostnadsfri värdering här